Mam na imię Klaudia,
jestem Twoim doradzcą żywieniowym i trenerem.

Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam „odżywiać się zdrowo”, choć to stwierdzenie przez lata nabierało dla mnie skrajnie różnego znaczenia. Przeszłam od wegetarianizmu, przez Dukana, diety niskokaloryczne i Paleo. Każda z tych diet miała swoje dobre strony, ale również obarczona była większą lub mniejszą dawką minusów.

Dziś wiem, że żadna gotowa dieta nie będzie dopasowana do nikogo w 100%, ponieważ każdy z nas jest inny, ma różne potrzeby oraz odmienne geny i światopogląd.
Myślę, że kluczem do sukcesu jest zmiana nawyków i poznanie swoich potrzeb.
Każdy powinien poznać, co jest dla niego odpowiednie – czasem metodą prób i błędów, a czasem za pomocą kogoś kto wskaże odpowiednią drogę… i tu zaczyna się moja praca:)
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunkach Menager Sportu oraz Żywienie i Suplementacja w Sporcie.

Aktualnie dietetyka i treningi personalne pochłaniają mnie niemal całkowicie. Kocham to co robię i czuję potrzebę rozwoju w tej materii.


Dietetyka to dziedzina, która zawsze będzie się rozwijać, nieustannie badane są nowe substancje zawarte w pożywieniu oraz lekach, co prowadzi do nowych wniosków.
Uważam, że odpowiedni styl życia uwzględniający aspekty dietoterapii może uchronić nas przed chorobami, a nawet wyleczyć lub znacznie złagodzić ich przebieg. Choroby autoagresywne oraz nowotwory to cywilizacyjna plaga naszych czasów, która jeśli nic się nie zmieni będzie się ciągle rozrastać. Jak często słyszycie wśród znajomych „Mam Hashimoto”? Ale kto z Was usłyszał od lekarza, jak ważna podczas leczenia jest odpowiednio dobrana dieta?
Z moimi klientami wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Dążę do tego żeby być jedynie narzędziem w ich rękach do zdobycia upragnionego celu i poprawy jakości życia.
Pracuję zarówno ze sportowcami, chorymi jak i osobami, które chcą lepiej wyglądać i poprawić samopoczucie.Skontaktuj się ze mną